28 Nisan 2012 Cumartesi

Merhabaa :) bu aralar pek uğrayamıyorum blogcan. Bunun sebebi çok belli aslında :) derdim yok. Sana genellikle içimi dökmek istediğim zamanlarda gelirdim ya bu aralar pek sıkıntılı bir dönemde değilim bahar gelmiş .

Annemle aram iyi bunun sebebi uzakta olması sanırım. Annemle yalnızca özleşince iyi oluyor galiba aramız yoksa yakınımda olunca kavga etmeden en fazla iki gün dayanaabiliyoruz.

Bu kavgaların bazen dozu aşabiliyor. Geçenlerde uyduyu parçaladım. Günde yalnızca yarım saat tv izleebiliyorum zaten o da annemle kumanda kavgasında geçiyor. Neredeyse bir ay hemen hemen her seferinde aynı devam edince bu gidişe bir dur demenin vakti gelmişti. iyice sinirlendim aldım lime uyduyu -anne- dedim -son kez soruyorum.- vermem dedi kıramayacağımı düşündüğü için ama o sırada o kadar sinirliyim ki ya anneme ya da kendime bir şey yapmama lazımdı en azından ona ya da kendime zarar vermedim.

Bu olaydan sonra babam kızar diye düşünmüştüm ama belki inanmmayacaksnız ama yeni bir uyduya patlamasına rağmen hiçbir şey söylemedi çünkü gerçekten annem çok üzerime geliyordu. Artık o kadar bunaltmıyor en azından.

Ama çok özledim annemi. Bir de onu özlememin en büyük sebebi orada anneannemin onu üzmesi annem hiç üzülmeye gelmez hemen hastalanır. Her aradığımda ya başı ağrıyor ya başka bir yeri. Birazcıkta bensizlikten :p Yazın iki haftalığına ayrı kaldık hemen hastalanmıştı peşimden o da gelmişti. Eee tabii on altı yıl benim doğmamı beklemiş tek çocuğu benim dünyada ki en büyük eseriyim.

Bir an önce gel artık anne :(( Sana bir koalanın ağaca sarıldığı gibi sarılmak isterdim şu an.

2 yorum:

kimleri görüyorum :) hoş geldin nerelerdeydin ayağına bi sıcak su dökmeli. :)